Anamurlu gazetecilerden Emniyet Müdürü Umar’a ziyaret

Anamur Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Anamur’a yeni atanan İlçe Emniyet Müdürü Hanifi Umar’a hoş geldin ziyaretinde bulundu.
Cemiyet  Başkanı Zümrüt   Cömertler, Yönetim Kurulu  Üyeleri Tahsin Ünlü ve İbrahim Polat ile  Anamur Gazetesi sahibi Musa Suğan ve Akdeni Postası  Yazıişleri Müdürü  Havva  Ulu’yla birlikte ziyaret ettiği İlçe Emniyet Müdürü Umar’la  şehrin Asayiş ve güvenliği konusunda istişarelerde de bulundu.

Emniyet Müdürü Hanifi Umar, suç ve suçluyla mücadelenin, halk ile kol kola, omuz omuza yürütülünce sonuca ulaşılacağının mesajını verdi.


Emniyet Müdürü Umar, “Anamur hepimizin. İlçemizin huzur ve güvenliğini sağlamak ve bütün vatandaşlarımıza eşit hizmet etmek zorundayız. Polis, vatandaşın huzur ve güvenliğini sağlamaktan sorumlu olduğu kadar, onların gönüllerine dokunarak devletin şefkatli yüzünü de yansıtmalıdır” diye konuştu.
Anamur Gazeteciler  Cemiyeti Başkanı  Zümrüt  Cömertler,  Müdür Umar’a gazetecileri kabulünde gösterdiği sıcak ilgiye teşekkür etti. Başkan Cömertler, haber almada zaman zaman ortaya çıkan sıkıntıların kaldırılmasını da isteyerek sosyal medyada  haber  kirliliğinin önüne  geçmenin, doğru  bilgi aktarımıyla olacağını dikkat çekerek bu konuda   meslektaşlarına  destek  olunmasını istedi.