Başkan Sezer, Fırtınanın İzlerini Silen Çalışmalara Destek Verdi

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, dün etkili olan lodosta ilçede oluşan olumsuzlukları giderilmesi için gece boyunca görevini sürdüren belediye ekiplerinin çalışmalarına destek verdi.

baskan-sezer-firtinanin-izlerini-silen-calismalara-destek-verdi.jpg

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, dün etkili olan lodosta ilçede oluşan olumsuzlukları giderilmesi için gece boyunca görevini sürdüren belediye ekiplerinin çalışmalarına destek verdi.

Gölcük Belediyesi ekipler, dün etkili olan lodos ve fırtına sebebiyle ilçede oluşan olumsuzlukları gidermek için canla başla çalıştı. Gün boyu lodosla devrilen ağaç ve dalların temizliğini yapan ekipler, olumsuzluk yaşanmaması adına ilçedeki mazgallarda da temizlik çalışması yaptı. Sabah saatlerinde başlayan ve etkisini arttırarak sürdüren lodosla birlikte yükselen deniz suları, akşam saatlerinde ise Halıdere sahil yoluna deniz kumu biriktirdi. Hızla çalışma başlatan Gölcük Belediyesi ekiplerince yapılan temizlik çalışması ile yol yeniden ulaşıma açıldı.

BAŞKAN SEZER GECE BOYUNCA SAHADA ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, sabah saatlerine başlayan ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren çalışmaları yerinde inceleyen ekiplerden bilgi aldı. Halıdere Ulaşlı sahil yolunda gece yapılan çalışmalarda ekipleri yalnız bırakmayan Başkan Sezer, ekiplerin çalışmalarına destek verdi.

ÖZVERİ İLE ÇALIŞAN PERSONELE BAŞKAN SEZER’DEN TEŞEKKÜR

Belediye ekiplerinin gün boyunca özveri ile çalıştığını söyleyen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “İlçemizde meydana gelen lodosta denizin yükselmesi nedeniyle, deniz kumu dolan Halıdere Sahil Yolu, ekiplerimizin yaptığı çalışma ile temizlenerek kullanıma açıldı. Ulaşlı Sahili'nde ise tedbiren kesilen elektrik de tekrar verildi. Gün boyu mazgal temizliği, devrilen ağaç ve dal temizliği yapan ve halen teyakkuz halinde olan kıymetli mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Allah memleketimizi her türlü afetten muhafaza eylesin” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı