BAŞKAN YILDIZ KURBAN SATIŞ ALANINI ZİYARET ETTİ

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Korukent Mahallesi’nde 50 dönüm alan üzerine düzenlenen kurban satış ve kesim yerini ziyaret etti.

Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürü ile birlikte alanı gezen Başkan Yıldız, satış yapan besiciler ve vatandaşlarla sohbet ederek bayramlarını kutladı, esnafa hayırlı işler diledi.

Toroslar Belediyesi olarak Kurban Bayramı’nın sağlık ve huzur içinde geçmesi için tüm hazırlıkları yakından takip ettiklerini kaydeden Başkan Yıldız, kurban satış ve kesim yerlerini hem vatandaşların hem de kurban satıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda düzenlediklerini söyledi.

“TÜM HALKIMIZIN KURBAN BAYRAMI KUTLU OLSUN”

Çevre ve toplum sağlığını olumsuz etkileyecek durumlarla karşılaşılmaması açısından kurban kesim noktalarının dışında kurban kesilmemesini de isteyen Başkan Yıldız: “Yurttaşlarımızdan, kurbanlıklarını aldıktan sonra ilçemizde hazırladığımız ve gerekli tesisatlarını döşediğimiz kurban kesim yerleri ile kesim sahalarında kesmelerini rica ediyorum. Bu konuda hassas olacaklarını, özellikle kurban derisi ve sakatatları konusunda kurallara uyacaklarını biliyorum. Tüm Toroslar halkının ve ülkemizin Mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum” şeklinde konuştu.