Geri Sayımla Biten Gülümseten Final: Gonca Vuslateri ve Gürgen Öz’le Gülümseten Cuma Live, son bölümüyle izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı

Amazon Türkiye’nin gelenekselleşen kasım ayı alışveriş serüvenine eğlence katan Gülümseten Cuma Live, 3 Aralık Cuma akşamı gerçekleşen dördüncü ve son bölümü ile izleyicilerle buluştu.

geri-sayimla-biten-gulumseten-final-gonca-vuslateri-ve-gurgen-ozle-gulumseten-cuma-live-son-bolumuyle-izleyicilere-eglenceli-dakikalar-yasatti.jpg

Amazon Türkiye’nin gelenekselleşen kasım ayı alışveriş serüvenine eğlence katan Gülümseten Cuma Live, 3 Aralık Cuma akşamı gerçekleşen dördüncü ve son bölümü ile izleyicilerle buluştu. Eğlenceli dakikaların yaşandığı programda, ikili izleyicilere adeta bir erken yılbaşı gösterisi deneyimleme imkânı sundu.  
 

Amazon Türkiye’nin düzenlediği Gülümseten Cuma Instagram canlı yayını, 3 Aralık Cuma akşamı yayınlanan dördüncü ve son bölümüyle izleyicilerle buluştu. Amazon Türkiye Instagram hesabından yapılan canlı yayın yine keyifli dakikalara sahne oldu. Gonca Vuslateri ve Gürgen Öz’ün takipçilerine eğlenceli dakikalar yaşatırken, sayısız avantajlar da sunduğu yayının son bölümünde ikili izleyenlere adeta bir erken yılbaşı gösterisi sundu. Yayında Gonca Vuslateri’nin danslarına kayıtsız kalamayan ve ona eşlik eden Gürgen Öz, Vuslateri’ne verdiği hediyelerle de güzel oyuncunun kalbini kazandı.  4 haftalık programın ardından finale gelmenin verdiği gururunun yanı sıra ayrılacak olmanın verdiği hüznü de paylaşan ikili, programı Ocak ayında ev sahipliğini yapacakları Amazon Gülümseten Cuma Partisi’nin geri sayımıyla bitirdi.

Amazon Türkiye, Gülümseten Cuma’yı Gülümseten Cuma Live yayınlarına ek olarak Amazon müşterilerini muhteşem hediyelerle buluşturacak bir çekilişle de kutladı. Çekilişe katılan 10 talihli Ocak ayında Gürgen Öz ve Gonca Vuslateri’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek Amazon Gülümseten Cuma Partisi’ne 2 kişilik davetiye kazanma şansı elde ederken 2 kişi 5.000 TL, 10 kişi 1.000 TL ve 10 kişi 500 TL değerinde Amazon hediye çekinin de sahibi olacak.  Çekiliş sonuçları 21.12.2021 tarihinde Amazon Türkiye Instagram hesabı ve Takvim gazetesinden duyurulacak.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı