Malkara Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi

Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20.

malkara-belediyesi-aralik-ayi-meclis-toplantisi-gerceklestirildi.jpeg

Son Güncelleme 1 Aralık 2021, 19:01

Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesine göre 1 Aralık 2021 Çarşamba günü saat 16.00'da Aralık Ayı Meclis Toplantısının gündem maddelerini görüşmek üzere Belediye Düğün Salonunda Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un Başkanlığında toplandı.

Aralık Ayı Meclis Toplantısı; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz adına saygı duruşunda bulunulmasının ardından açılış konuşması, yoklama ve meclis gündem maddelerinin okunması ile başladı.

Gündemin 1. maddesinde yer alan Balabancık ve Kozyörük Plan Notları hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 2. maddesinde yer alan Trafo Alanı Plan Değişikliği hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 3. maddesinde yer alan 364 Ada 2 ve 3 Parsel hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 4. maddesinde yer alan Allışık Mahallesi 155 Ada 1 Nolu Parsel hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek İmar Komisyonunun çalışmalarının devamına oy birliği ile karar verildi.

Gündemin 5. maddesinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün Dolu Kadro Derece Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Yapılan ara komisyonun ardından Plan ve Bütçe Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

 

Gümdem dışı 1. maddesinde yer alan Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün CNG Deşarj Noktası Yer Tahsisi hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Yapılan ara komisyonun ardından Plan ve Bütçe Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı