MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ VE MYK ÜYESİ UYSAL, BÜYÜK MEZİTLİ YÜRÜYÜŞÜ’NE KATILDI

UYSAL: MEZİTLİ’DE VAKİT GERÇEK BELEDİYECİLİK VAKTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili ve MYK Üyesi Dr. Levent Uysal, Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Mevlüt Ekmekçi tarafından organize edilen “Büyük Mezitli Yürüyüşü”ne katıldı. Uysal “Mezitli’de artık gerçek belediyecilik zamanı. Cumhur İttifakı AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayımız Mevlüt Ekmekçi, kaliteli ve güzelleşen Mezitli’yi sizlerin desteğiyle inşa edecek.”şeklinde konuştu.

Cumhur İttifakı, yerel seçim çalışmalarını devam ettiriyor. Mersin genelinde günden güne Büyükşehir ve 13 ilçede oylarını artıran Cumhur İttifakı 31 Mart Yerel Seçimlerine dört elle sarılıyor. Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili ve MYK Üyesi Dr. Levent Uysal da adaylarla birlikte vatandaşları dinliyor, destek istiyor.

Cumhur İttifakı AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı Mevlüt Ekmekçi, “Büyük Mezitli Yürüyüşü” düzenledi. Yürüyüş, Milliyetçi Hareket Partisi Mezitli Seçim İletişim Merkezi’nden başlayarak Soli’ye kadar sürdü. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soydan ve Mezitli Belediye Başkan Adayı Ekmekçi ile esnafı selamlayan Milletvekili Uysal, coşkulu kalabalığın kararının net olduğunu söyledi.

Uysal “Mezitli; kültür sanatın, sporun başkenti olmayı fazlasıyla hak ediyor. Cumhur İttifakımızın Mezitli Belediye Başkan Adayı Mevlüt Ekmekçi, ilçeyi çok iyi tanıyan ve yıllarca burada esnaflık yapmış sevilen birisi. Mevlüt Başkanımız projelerini, ilçenin eksiklerini bilip raporlayarak hazırladı. Kentsel dönüşümden, afet toplanma merkezlerine birçok proje hayata geçirilmeyi bekliyor. 31 Mart’a sayılı günler kaldı. Mezitli halkımız gerçek belediyeciliği seçecektir. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde de Serdar Başkanımıza destek verirseniz, birlikteliğin Mezitli ilçemize kazanımlarını bizzat yaşayacaksınız.” dedi