Millet İttifakı tam kadro İzmir mitinginde! Alandaki kalabalık dikkat çekici

Millet İttifakı’nın İzmir mitingi Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleştiriliyor. İlk kez 6 liderin hep birlikte katıldığı mitingde yoğun bir kalabalık bulunuyor. İmamoğlu, Yavaş ve liderlerin açıklamasının ardından Kılıçdaroğlu’nun konuşma yapması bekleniyor.

Millet İttifakı, İzmir mitinginde Gündoğdu Meydanı’nda vatandaşlarla buluştu. İzmir, Millet İttifakı’nın 6 liderinin hep birlikte katıldığı ilk miting olurken, alandaki kalabalık dikkat çekti.

“HADİ ORADAN”

Liderler tek tek sahneye çıkıp konuşma yaparken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Sahadaki demogojik cümlelere aldanmayın. Unutmayın ki Millet İttifakı’nın güçlü kadroları, arkasında toplumsal güç 86 milyon insanımız için seçim kazanacak. Darbeymiş, marbeymiş. Seçimi onlar kazanırsa milli irade, Millet İttifakı kazanırsa darbeymiş. Hadi oradan, hadi oradan, hadi oradan.” dedi.

“GENEL BAŞKANIMIZ DEVLETİ BİLİYOR”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da iktidarı hedef alarak, ” Bu adamlara devlet mi teslim edilir? Sayın genel başkanımız devleti biliyor. Bu devlete teslim edilir mi denenlerin içerisinde kendilerinin seçtiği, cumhuriyetimize başbakanlık yapmış insan var. Sayın Babacan bakanlık yapmış. Bu adamlara bu devlet teslim edilir mi diyorlar?” ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU KONUŞMA YAPACAK

Millet İttifakı liderlerinin konuşmalarının ardından Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da alandaki kalabalığa hitap edecek.