SEÇER, SAYAPARK AVM’DE ESNAF VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

 

Vatandaş ve esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam eden Başkan Vahap Seçer’in son durağı Sayapark AVM oldu. Alışveriş merkezindeki esnaf ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılanan Seçer, sorun ve talepleri yerinde dinledi.

 

Ziyarette 7’den 70’e herkes Başkan Seçer’e büyük ilgi gösterirken, özellikle depremzede vatandaşlar, Büyükşehir’in deprem bölgelerinde ve depremzedelere yönelik yardımlarından dolayı teşekkür etti. Genç bir yurttaşın “Gün saymaya başladık artık. Herkes herşeyin farkında. İyi olacağız” demesi üzerine Başkan Seçer de gençlerin değişim istediğini vurgulayarak, “15 Mayıs’tan sonra iyi olacağız” dedi.

 Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, halk ile içe içe olmak, sorun ve talepleri yerinde dinlemek için gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor. Sayapark AVM’yi ziyaret eden Başkan Seçer, burada alışveriş yapan vatandaşlara ‘İyi alışverişler’, esnafa ise ‘Bereketli işler’ dileğinde bulundu.

 

 

Başkan Seçer’e ziyareti sırasında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, CHP Yenişehir Meclis Üyeleri Haşim Tuluk ve Hacı Bayram Battı eşlik etti.

 

Gezisinde 7’den 70’e herkesin yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Seçer, esnaf ve yurttaşlar ile bol bol sohbet etti, dertlerini paylaştı. Gençler ile de sohbet eden Seçer, onlara Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği konserlere de katılma tavsiyesinde bulunarak, “Hep gençlerin sevdiği sanatçıları getiriyoruz. Bekleriz” dedi.

 

Başkan Seçer’i alkışlarla karşılayan bir işletmedeki çalışanlar ise “Senin yaptığın hizmetleri herkes görüyor. Sen her zaman bizim başımızın tacısın” diyerek sevgilerini gösterdiler. Alışveriş yapan vatandaşlardan biri de “Destekçiniziz, daha iyi olacağız inşallah” dedi. Hataylı depremzedeler ise, “Çok teşekkür ediyoruz size. Allah sizden razı olsun” diyerek Başkan Seçer’in deprem bölgelerinde ve kentteki depremzedelere yönelik yürüttüğü çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Seçer de, “Elimizden gelen her türlü yardımı yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

“Gençler değişim istiyor”

Başkan Seçer’e büyük ilgi gösteren gençlerden biri ise, “Başkanım, Yeni Mersin İdman Yurdu’na çok güzel destekler veriyorsunuz” diyerek teşekkür etti. Gençlerle yaklaşan seçimler ilgili konuşan Seçer, “Gençler değişim istiyor” derken, gençlerden biri de “Gün saymaya başladık artık. Herkes herşeyin farkında. İyi olacağız”ifadelerine yer verdi. Başka bir yurttaş da, “İnşallah 15 Mayıs’tan sonra daha iyi olacağız” diye konuştu. Büyükşehir’in sahilde halkın hizmetine açtığı kafelerin çok güzel olduğunu söyleyen bir yurttaş da, “Sık sık gidiyoruz. Çok memnunuz” dedi.

 

Alışveriş merkezindeki boyama etkinliğine katılan çocuklarla da bir araya gelen Seçer, çocuklarla sohbet ederek bol bol fotoğraf çekildi.