Tarsus Gençlik Kampı’nda memnuniyetle hizmet var

Doğayla iç içe ve mükemmel konumu ile konuklarını büyüleyen Tarsus Gençlik Kampı’nda memnuniyetle hizmet devam ediyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığına bağlı Tarsus Gençlik Kampı, Tufan Dokucu sorumluluğundaki 30 personeli ile konuklarına unutulmaz anlar yaşatmak için canla başla çalışıyor.

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu’nun 28-30 Haziran tarihleri arasında yapılan ve Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu Başkan ve yönetiminin de katıldığı Mersin buluşmasına evsahipliği yapan Tarsus Gençlik Kampı, çalışkan, cana yakın ve güler yüzlü personeli ile gazeteci konuklarından tam not aldı.

Etkinlik boyunca konuklarla yakınen ilgilenen Tufan Dokucu önderliğindeki personel, geç saatlere kadar süren eğlenceli etkinlikte adeta arı gibi çalışarak alkış topladı.

Mersin İnternet Gazetecileri Cemiyet Başkanı A. Vahap Şehitoğlu, başta Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer olmak üzere Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Şerife Hasoğlu Dokucu ile kamp sorumlusu Tufan Dokucu ve personeline gösterdikleri konukseverlik için minnettar olduğunu dile getirerek, “Beklentilerimizin de üzerinde mükemmel bir ortamda yakın ilgi ile karşılandık. İl dışından gelen misafirlerimiz bile bu ilgi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bu nedenle emeği geçenlere bir kez daha teşekkür ederim” diye konuştu.