Zonguldak’ta annesini ve anneannesini baltayla öldüren kadının cinayet sırasında sela okumuş

 

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde Rabia Çataklı adlı kadının annesi ve anneannesini uykularında baltayla öldürdüğü olayda, cinayet sırasında evde sela okuduğu tespit edildi.Zonguldak’ın Devrek ilçesinde annesi ile anneannesini uykularında baltayla öldüren Rabia Çataklı ile ilgili ortaya çıkan detaylar kan dondurdu. Emniyetteki ifadesinde sadece tekbir getiren Çataklı’nın cinayet esnasında da evde sela okuduğu ortaya çıktı.
Kan donduran ‘baltalı’ cinayetin her bir satırı korkunç: Cinayet sırasında sela okumuş

CESET PARÇALARINI CAMDAN DIŞARI FIRLATI
Olay, saat 04.00 sıralarında Devrek İlçesi Çaydeğirmeni beldesindeki evde meydana geldi. Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Rabia Çataklı, annesi Şeyda Çataklı ve anneannesi Medine Küçükkuyu’ya uyurken baltayla saldırdı. Çataklı, annesi ve anneannesini bıçakladıktan sonra cesetlerinden parçalar keserek camdan dışarı fırlattı.

EKİPLER, BALTAYLA YAKALADIOlay yerine ulaşan jandarma ekipleri, dairenin kapısını kırarak eve girdiklerinde Rabia Çataklı’yı elinde baltayla yakaladı. Anne Şeyda Çataklı ile anneanne Medine Küçükkuyu’nun cansız bedenleri otopsi yapılmak üzere hastaneye kaldırıldı. Rabia Çataklı ise gözaltına alındı. Rabia Çataklı, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Kan donduran ‘baltalı’ cinayetin her bir satırı korkunç: Cinayet sırasında sela okumuş
CİNAYET SIRASINDA SELA OKUMUŞOlayla ilgili kan donduran detaylar ortaya çıktı. Polis ekipleri, Rabia Çataklı’nın cinayet anında evde sela okuduğunu tespit etti. Gözaltına alınan Çataklı’nın ifadesi esnasında da sadece tekbir getirdiği, polise ifade vermediği öğrenildi. Sağlık kontrolü için Devrek Devlet Hastanesi’ne götürülen Çataklı’nın, buradaki muayene sırasında kendi serçe parmağını ısırıp kopartarak yuttuğu öğrenildi.
İKİ GÜN ÖNCE KIZININ EVİNE ZİYARETE GELMİŞ
Medine Küçükkuyu’nun iki gün önce kızının evine ziyarete geldiği öğrenildi. Haberi alan yakınları olayın yaşandığı evin bahçesinde birbirlerine sarılırken, jandarma ekipleri incelemeyi sürdürdü. Ceset parçalarının da atıldığı camın altında mutfak malzemeleri ve kumanya görüldü.