Beyaz Liste’ Mezitli’ye heyecan kattı
Siyasi hayatına 2004 yılında başlayarak, kurucu ilçe başkanı olarak uzun yıllar Mezitli ilçesinde başarılı bir başkanlık dönemi yürüten Av. Ulaş Yılmaz,
![](https://www.takiphaberajansi.com/wp-content/uploads/2023/07/FB_IMG_1688640298673.jpg)
CHP Mezitli İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. CHP’ye gönül veren ve partili emekçilerin büyük desteğini alan Yılmaz, ‘Beyaz Liste’ ile girdiği delege seçimlerinde karşı listeyi geride bıraktığı görülüyor.
Delege seçimleri, 8 Temmuz Cumartesi günü başlayarak, 16 Temmuz Pazar gününe kadar devam edecek. Seçimler öncesi ‘Beyaz Liste’ partililer tarafından yoğun ilgi görüyor. ‘Beyaz Liste’ destekçileri; sosyal medya paylaşımlarının yanı sıra organize olarak ciddi bir kampanya yürütüyor. Bu durum Mezitli ilçesinde sinerji yaratırken, Av. Ulaş Yılmaz’ın başkanlık adaylığına ve ‘Beyaz Liste’ye olan ilgiyi arttırıyor. 2008-2013 yılları arasında başarılı bir başkanlık dönemi geçiren Yılmaz’a gösterilen ilgi; siyasi kariyerindeki başarısını, parti içindeki popülerliğini gün yüzüne çıkarıyor. ‘Beyaz Liste’ destekçileri, Yılmaz’ın liderliğinde Mezitli ilçesinde daha fazla ilerleme ve gelişme umudu taşıyor.