BÜYÜKŞEHİRDEN PARMAKKURDUN’DA YOL YENİLEME ÇALIŞMASI.

Son Güncelleme 2 Aralık 2021, 17:51

BÜYÜKŞEHİRDEN PARMAKKURDUN’DA YOL YENİLEME ÇALIŞMASI.

 

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER ÖNCÜLÜĞÜNDE YOL YAPIM BAKIM VE ONARIM DAİRESİ EKİPLERİ, KENTİ MODERN VE KONFORLU YOL AĞINA KAVUŞTURMAK İÇİN DURMAKSIZIN ÇALIŞIYOR.

 

MUHTARLARDAN VE VATANDAŞLARDAN GELEN TALEPLER DOĞRULTUSUNDA DA ÇALIŞMA PROGRAMINI YÖNLENDİREN EKİPLER, SON OLARAK AKDENİZ İLÇESİ PARMAKKURDU MAHALLESİ’NDE YOL YENİLEME ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.

450 metrelik yol konforlu hale getirildi

Sorumluluk alanındaki yolların kalitesini ve standardını yükseltmek, daha modern ve güvenli ulaşım sağlamak amacıyla yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını titizlikle yürüten ekipler, merkezde ve kırsalda yıllardır ihmal edilen yolları yenileyerek, ulaşımda büyük kolaylık sağlıyor.

Bu kapsamda Akdeniz ilçesine bağlı Parmakkurdu Mahalle yolunda asfalta hazırlık çalışmalarını tamamlayan ekipler, kısa süre içinde sıcak asfalt serimine başladı. 450 metre uzunluğundaki yolda sıcak asfalt serimi yapan ekipler, yolu yenileyerek vatandaşların kullanımına sundu. Akdeniz ilçesi Parmakkurdu Mahalle Muhtarı Hulki Ateş, vatandaşların yoğun olarak kullandığı ve zemini oldukça kötü durumda olan mahalle yolunda yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Seçer’e teşekkür etti.

Kent genelinde talepler doğrultusunda yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına yön veren ekipler, modern ve kullanışlı yol ihtiyacını karşılamaya devam edecek.