McKinsey’nin dijital gelişim programı Forward’a başvurular devam ediyor

McKinsey & Company tarafından, kariyerlerinin ilk yıllarındaki genç profesyoneller için hazırlanan bölgesel dijital gelişim platformu ‘Forward’a başvurular devam ediyor.

mckinseynin-dijital-gelisim-programi-forwarda-basvurular-devam-ediyor.jpeg

McKinsey & Company tarafından, kariyerlerinin ilk yıllarındaki genç profesyoneller için hazırlanan bölgesel dijital gelişim platformu ‘Forward’a başvurular devam ediyor. Gençlere, gelecekte iş dünyasında ihtiyaç duyacakları temel becerileri ve yetkinlikleri kazandırmak amacıyla geliştirilen ve katılımın ücretsiz olduğu program ile ilgili olarak mckinsey.com/forward/locations/turkey linki üzerinden bilgi alınarak başvuru yapılabilir. 

McKinsey tarafından tasarlanan ve Türkiye, Orta Doğu ve Afrika’daki, 1-5 yıl arası iş tecrübesine sahip, üniversite mezunu, İngilizce bilen kişilerin katılabildiği Forward programına başvurular devam ediyor. Katılımcıların sunulan gelişim yolculuğuna ücretsiz olarak erişebildiği ve genç profesyonellerden oluşan küresel bir ağın da parçası olduğu programı tamamlayanlar, sertifika almaya hak kazanacak. 

Forward, pratik becerilere odaklanan ve tamamen dijital bir modelle verilen az sayıdaki kapsamlı programlardan birini sunarak geleneksel gelişim ve liderlik geliştirme programlarının arasından sıyrılıyor. Programda, gelecekte iş dünyasında gerekli olacak temel beceriler göz önüne alınarak McKinsey ve sektör uygulayıcıları tarafından geliştirilen içerik sunuluyor. 

Forward programı, genç liderlere şu yetkinlikleri kazandırmayı hedefliyor:  

  • yapılandırılmış ve yaratıcı düşüncelerden faydalanarak işlerindeki karmaşık zorlukları fırsatlara çevirmek 
  • net ve etkili iletişim kurmak
  • çevik çalışma biçimleri uygulamak, veri ve teknolojiyi kullanmak için fırsatları tespit etmek
  • özellikle değişim dönemlerinde hem birey hem ekip olarak başarılı işler çıkarmak için uyumlu olmak, dayanıklılığı ve duygusal farkındalığı geliştirmek

Forward başvuruları 12 Aralık 2021'e kadar açık olacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı