Şehrim İle Gurur Duydum
Deprem yardım çalışmalarının devam ettiği Belediye Spor Salonunu ziyaret eden İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl’den yapılan yardımların deprem bölgelerinde çok büyük fayda sağladığını ifade ederek; “Oraya gittiğimde o kadar duygulandım ki, şehrimle gurur duydum.
![](https://www.takiphaberajansi.com/wp-content/uploads/2023/02/sehrim-ile-gurur-duydum.jpg)
sehrim-ile-gurur-duydum.jpg
Deprem yardım çalışmalarının devam ettiği Belediye Spor Salonunu ziyaret eden İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl’den yapılan yardımların deprem bölgelerinde çok büyük fayda sağladığını ifade ederek; “Oraya gittiğimde o kadar duygulandım ki, şehrimle gurur duydum. Bu benim yaşayabileceğim en güzel duyguydu.