CHP Mezitli’de Zaferin Eşiğinde: Av. Ulaş Yılmaz, Son Saatlerdeki Kararlı Duruşu ve Hedefleri Paylaştı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanı Av. Ulaş Yılmaz, 31 Mart yerel seçimlerinin hemen öncesinde, partisinin ve Mezitli ilçe örgütünün süreçten duyduğu gururu ve seçime yönelik kesin zafer inancını vurguladı. Yılmaz, CHP’nin Mezitli ve Mersin’de tarihi bir oy farkıyla önde olduğunu, bu başarıyı gençlerin, kadınların ve emeklilerin belirleyeceğini ifade etti.

 

Tarihi Bir Zaferin Sinyalleri

 

“Seçime sayılı saatler kala, Mezitli ve Mersin genelinde CHP’nin öncülüğünde tarihi bir zaferin eşiğindeyiz,” diyen Yılmaz, yerel ve genelde yapılan anketlerde ve saha araştırmalarında CHP’nin rakiplerine karşı büyük bir farkla önde olduğunu belirtti. Yılmaz, “Mersin büyükşehir belediyesi ve Mezitli, halkımızın teveccühü ile CHP’nin yönetiminde rekor bir oy ile tekrar kazanılacak. Biz, rantın değil, milletin belediyeciliğini yapacağız,” dedi.

 

Demokrasi Muhafızları: Gençler, Kadınlar ve Emekliler

 

Mezitli’nin, CHP yönetiminde, halkın çıkarlarının öncelikli olduğu, yaşanabilir bir ilçe olacağını vurgulayan Yılmaz, seçimin sonucunu gençlerin, kadınların ve emeklilerin belirleyeceğini söyledi. “Mezitli’nin yüzde 70’i emekçidir ve biz, onların sesi olmaya devam edeceğiz. Seçimlerde, Mezitli halkının iradesi, Mezitli’yi, rantın değil, halkın ilçesi yapacak,” ifadelerini kullandı.

 

Birlik ve Beraberlik Mesajı

 

Av. Ulaş Yılmaz, CHP’nin ve Mezitli’nin zaferine katkıda bulunacak tüm partililere, destekçilere ve halka birlik ve beraberlik içinde son oy kullanılıncaya kadar sandıklara sahip çıkma çağrısında bulundu. “Genel Merkezimiz, il ve ilçe örgütümüz, milletvekillerimiz, geçmiş dönem başkanlarımız, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Vahap Seçer ve Mezitli Belediye Başkanımız Sn.Ahmet Serkan Tuncer; hepimiz, Mersin ve Mezitli için kale gibi kenetlendik. Seçim günü, halkımızın umudu ve iradesi için mücadelemizi son oyumuz sisteme girinceye kadar sürdüreceğiz.”dedi.