En imkansız otomobiller bile sahibinden’de!

sahibinden emlak kategorisi için geçtiğimiz ay yayınlanan reklam filminin ardından kampanyanın devam iletişimi niteliğinde;  vasıta kategorisi için hazırlanan yeni reklam filmi izleyiciyle buluştu.

en-imkansiz-otomobiller-bile-sahibindende.jpeg

sahibinden emlak kategorisi için geçtiğimiz ay yayınlanan reklam filminin ardından kampanyanın devam iletişimi niteliğinde;  vasıta kategorisi için hazırlanan yeni reklam filmi izleyiciyle buluştu. İmkansızı isteyen maceracı kahramanları ile heyecan duygusu ağır basan yeni reklam filminde “sahibinden ile her türlü bulunur!” sloganıyla bulunması imkansız görünen istekler bile sahibinden.com’da hızlı bir şekilde karşılık buluyor.

 

sahibinden yer alan 5 milyondan fazla ilan sayesinde çok farklı özelliklere sahip araçların kolayca bulunabileceğini eğlenceli bir dille anlatan reklam filminde, yemyeşil ormanlarla kaplı, masmavi denizlerle çevrili bir adada korsanlara tutsak düşen bir adamın hikayesi konu ediliyor. Filmde bulunması imkansız görünen bir araç isteyerek, korsanların sahibinden.com uygulamasında araç ilanı aramalarını sağlayan kahramanın kurtuluşunun, sandığından daha zor olacağını görüyoruz.

 

sahibinden izleyicileri denizde fırtınalar estiren korsanların dünyasına götüren eğlenceli reklam filmi 1 Aralık tarihinden itibaren tematik TV kanallarında ve tüm dijital mecralarda yayında.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı